INDELING

De Regio-Oost competitie 2019-2020 is van start gegaan in week 39 (23-09/27-09). Details van indelingen en wedstrijdschema's zijn inmiddels bekend en treft u hieronder aan.
   
De Enschedese Bowlsvereniging speelt in het seizoen 2019-2020 mee in de regiocompetitie-Oost met 4 pairs- en 8 triples teams.
Dit seizoen zal weer gespeeld worden in de situatie waarbij de pairs in twee klassen en de triples in drie klassen zijn ingedeeld. 
Gezien het geringe aantal teams in de 3e klasse triples zal hier een dubbele (spiegel-)competitie gespeeld worden.
 
De E.B.V.-teams en bijbehorende namen voor pairs- en triples-spelers voor het seizoen 2019-2020 zijn als volgt:
 
PAIRS
1e klasse
1. Joan van Trappen, Dick Drosten 053.4770144;  
2. Rob ter Meer, Arend Tigelaar 053.4761628.
3. Freddy Gerritse, Jo Rump, 06.12090630/06.23109787;
2e klasse
4. Jacoline Grein-Mossel, Jaap van Delden, 053.431622; 

TRIPLES
1e klasse
1. Cor Renshof, Ria Leerkotte, Elfriede Renshof, 053.4303803/06.49311509;
2. Frits Melgert, Joop Kwakkestein, Alie Reurink, 053.4317343;
3. 
Hein Bosscha, Tonny Hemmelder, Mini Bosscha, 053.4350794/06.40127332;
2e klasse
4. Janny Jansen, Alie Reink, Rikie Gunter, 053.4769583;
5. Henk Mensink, Aaldert Schippers, Benno ter Horst, 053.4323731;
6. Mieke Lippinkhof, Annie Bekkers, Jettie Oord, 053.4355872;
3e klasse
7. Vittorio Zanetti, Annette Zanetti, Aldo Diacone, 053.4766662;
8. Ben Peterinck, Eldert Slaa, Wim Hendriks, 053.4613810.  
 
Voor de volledige lijst met teams uit de hele regio-Oost klik hier 2019-20  

Reservespelers: Tiemen Bisschop, Bert Wijnandts, Wicher Meester, Liesbeth Hartman, Gerrie Kersenberg,  
 
Speeltijden en adressen van de sporthallen
(gegevens per 26-07-2019) 
Bowlsclub Almelo, dinsdagmiddag 14.15 - 16.00 u. "Tennishal Schelfhorst", Veenelandenweg 38, 7608 HD Almelo, 0546.868201 (fam. de Kroon) Wedstrijdleider: Gerrit Velthuis 06.47699094.
EBV Enschede, vrijdagmorgen 10.00 - 11.30 u. "Pathmoshal", Veilingstraat 20, 7545 LZ Enschede, 053.4301715
Wedstrijdleider: Hein Bosscha 053.4350794.
B.V.Haaksbergenmaandagmorgen 9.30 - 11.00 u. Sporthal "De Els", Trompstraat 20, 7482 VX Haaksbergen. 053.5722236. Wedstrijdleider: Arie Schutte 06.50917659.
E.H.B.V. Hengelodinsdagmiddag 14.30 - 16.30 u. Sporthal "Veldwijk", Kuipersdijk 46, 7552 BJ Hengelo. 074.2919080. 
Wedstrijdleider: Gerrit ter Bekke 06-10102253.
Bowls Losser, woensdagmiddag 14.15 - 16.00 u. Sporthal "De Luttermolen"Kroepsweg 1, 7587 RV  De Lutte. 06.28076334. Wedstrijdleider: Herman Fleer 053.5384566.
Bowls Oldenzaal, woensdagmiddag 14.15 - 16.00 u. Sporthal "De Luttermolen"Kroepsweg 1, 7587 RV  De Lutte. 06.28076334. Wedstrijdleider: Johan Schiltkamp 06.82000808.
B.C. Stouw-end Wierdenmaandagmiddag 13.00 - 14.30 u. Sporthal "De Stouwe”. Nijverheidsstraat 21, 7641 AB, Wierden, 0546.571030 (06.1661587). Wedstrijdleider: Gerrit Wiggers 06.42754920
Bowls Vereniging Goor, woensdagmiddag  14.15 – 15.45 u. (zaal open 14.00 u.!) Sporthal "De Mossendam”, De Mossendam 2, 7471 SJ, Goor. 0547.272712
De in rood gedrukte gegevens zijn de wijzigingen ten opzichte van het vorige seizoen 2019-20
 
 
C@ Bowls Enschede
 
Afbeelding invoegen